aker 0195
Tjelta Eiendom - Godesetdalen 24

Våre medarbeidere

Jostein Tjelta
Daglig leder
mob: 99 79 35 90
jostein@tjeltaeiendom.no
Viggo Tjelta
Eiendomssjef og Markedssjef
tlf: 997 93 591
viggo@tjeltaeiendom.no
Per Otto Haugland
Eiendomsforvalter
mob: 46 54 66 52
per@tjeltaeiendom.no
Frode Hisdal
Teknisk Eiendomsforvalter
mob: 45 63 52 23
frode@tjeltaeiendom.no
Magne Ohm
Økonomisjef
tlf: 51 57 66 00
mob: 91 74 21 50
magne@tjeltaeiendom.no
Ragnhild Bjelland
Regnskapsfører
tlf: 51 57 66 00
ragnhild@tjeltaeiendom.no
Gert Minde
Driftstekniker
mob: 454 72 931
gert@tjeltaeiendom.no
Spørsmål? Ikke nøl med å ta kontakt med oss!
Send oss gjerne en e-post eller ring oss på telefon 51 57 66 00. 

Se også kontaktinformasjon til våre ansatte nederst på siden

 

Her finner du oss

locationTjelta Eiendom AS
Godesetdalen 24
4034 Stavanger
Norge
 
PostadressePostadresse 
Postboks 4
4064 Stavanger
 

Kontakt oss

med kontorer, butikklokaler
og lager under forvaltning
fotballbaner
125
locationTjelta Eiendom AS
Godesetdalen 24
4064 Stavanger
Norge
PostadressePostadresse 
Postboks 4
4064 Stavanger 
PostadresseKontakt
Telefon: 51 57 66 00 
Epost: post@tjeltaeiendom.no
locationTjelta Eiendom AS
Godesetdalen 24
4064 Stavanger
Norge
PostadressePostadresse 
Postboks 4
4064 Stavanger 
locationTjelta Eiendom AS
Godesetdalen 24
4064 Stavanger
Norge
PostadressePostadresse 
Postboks 4
4064 Stavanger