aker_0195

Spørsmål? Ikke nøl med å ta kontakt med oss!

Våre ansatte

Jostein Tjelta

Daglig leder

99 79 35 90
jostein@tjeltaeiendom.no

 

Viggo Tjelta

Eiendomssjef og Markedssjef

997 93 591
viggo@tjeltaeiendom.no

 

Per Otto Haugland

Eiendomsforvalter

46 54 66 52
per@tjeltaeiendom.no

 

Frode Hisdal

Teknisk Eiendomsforvalter

45 63 52 23
frode@tjeltaeiendom.no

 

Magne Ohm

Økonomisjef

91 74 21 50/51 57 66 00
magne@tjeltaeiendom.no

 

Ragnhild Bjelland

Regnskapsfører

51 57 66 00
ragnhild@tjeltaeiendom.no

 

Gert Minde

Driftstekniker

454 72 931
gert@tjeltaeiendom.no

 

Her finner du oss

Godesetdalen 24, 4064 Stavanger

Send oss gjerne en e-post eller ring oss på telefon 51 57 66 00. 


 
med kontorer, butikklokaler
og lager under forvaltning
fotballbaner
125